• Profil MŠ „Dúha“

VÍZIA ŠKOLY

• Byť školou otvorenou
      • Byť školou modernou
      • Byť školou zdravého životného štýlu
      • Byť školou demokratických prístupov

Názov školského edukačného programu: "OBJAVUJEME s DÚHOU"

Stupeň vzdelania: ISCED 0

Vyučovací jazyk:  slovenský

Dĺžka dochádzky:  niekoľkoročná, minimálne 1 rok pred vstupom do ZŠ, celodenná, (podľa požiadaviek rodičov s možnosťou poldennej dochádzky)

Forma výchovy:  2 triedy s vyučovacím jazykom slovenským

Počet tried:  (1. trieda – obláčiková, 2. trieda –  slniečková)
      Kapacita zariadenia:  40 detí
      Oboznamovanie sa s cudzím jazykom:  od februára 2016 sa deti oboznamujú formou krúžkovej činnosti s anglickým jazykom, ktorý pokračuje aj v prebiehajúcom školskom roku.

Šport: V ponuke máme aj gymnastický a futbalový krúžok, ktoré navštevujú chlapci aj dievčatá s radosťou.

Naša škôlka prvý krát privítala deti vo svojich krásnych, nových priestoroch

2. septembra 2015. Bol to pre nás všetkých deň, ktorý odštartoval naše spoločné žitie v novej rodine, ktorú tvoria naši škôlkari, ich rodičia a my,  zamestnanci materskej školy. Snažíme sa vytvárať rodinné prostredie, plné zaujímavých aktivít, aby sme rozvíjali všetky stránky osobnosti dieťaťa a podporovali zdravý životný štýl.

Uvedomujeme si, aká zodpovedná je naša práca. Rodičia nám zverili do rúk najväčší poklad – svoje deti.

Ďakujeme za dôveru :)