Škola v médiách

Zo života školy

Otvorenie Oblastného kola Slovenského pohára v športovej gymnastike 9.4.2022

Naše športové triedy v TV Liptov (2022)

Ukončenie netradičného šk. roka 2020/21 pohľadom TV Liptov

Školský klub detí na našej škole počas dištančného vzdelávania

Naša ​​​vianočná besiedka na TV LIptov

Vianoce sú predo dvermi - náš program v r. 2020

Vážení rodičia, starí rodičia, milí žiaci!

Rok 2020 sa pomaly končí. Veľmi ťažko sa hľadajú slová, ktoré by tento rok charakterizovali. Ostane nadlho zapísaný v nejednej našej vráske i šedivom vlase. Aj práve preto, ešte viac - počas blížiacich sa Vianoc myslime na tých, na ktorých nám záleží - na našich blízkych, priateľov i známych... Pošepkajme svoje želania do zimného vánku, nech ich roznesie do všetkých kútov, k tým s ktorými nemôžeme byť.

Aj my zamestnanci a deti ZŠ s MŠ Okoličianska, Liptovský Mikuláš posielame takéto želanie pre Vás všetkých.

Prajeme všetkým krásne a požehnané sviatky. V novom roku 2021 sa snažme byť lepší, usilovnejší, trpezlivejší a len na mysli pozitívnejší.

MŠ k mesiacu úcty k starším (október 2020)

Celoplošné testovanie Covid-19 v priestoroch našej školy 7.11 - 8.11.2020 pohľadom kamery do zákulisia :P

Celoplošné testovanie Covid-19 v priestoroch našej školy 31.10 - 1.11.2020

Prečítajte si na My Liptov, ako to vyzeralo počas celoplošného testovania na odberných miestach na našej škole:

Letná škola - august 2020

Nové logo

Dažďové záhrady 2020

Vyhodnotenie súťaže Pocta Rázusovcom a oslava výročia oslobodenia Okoličného

Slávnostné otvorenie školskej jedálne - október 2019

Slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/2019

Znovuotvorenie telocvične

Dňa 27.03.2018 za prítomnosti predstaviteľov mesta Liptovský Mikuláš bola odovzdaná telocvičňa do užívania. Záznam z udalosti nájdete kliknutím tu (od 13:22).

Byť zdravým nás baví

Stredná odborná škola zdravotnícka v rámci svojho projektu "Zdravie nás baví" pracovala so žiakmi 2. stupňa základných škôl v Liptovskom Mikuláši. Na základe výbornej spolupráce s našimi deviatakmi sme boli vybraní na krátku reportáž pre TV Liptov, ktorú si môžete pozrieť kliknutím na nasledovný odkaz: byť zdravým nás baví.

December 2018 - Mikulášsky "Mikimix" a slávnostná akadémia MFK Tatran v Liptovských novinách na TV Liptov.

Florbalový turnaj k oslobodeniu Okoličného na našej škole: