Včera 22.6.2026 sme na našej škole zorganizovali Deň mesta.
Pre žiakov sme pripravili zaujímavé besedy, interaktívne prezentácie, aktivity a spoločne sme objavovali fakty o Liptovskom Mikuláši a jeho osobnostiach.
Ďakujeme za skvelé prednášky pani Zuzane Freissl, MBA., spisovateľovi Petrovi Vrlíkovi a bývalej riaditeľke našej školy Mgr. Ľudmile Sedliakovej.
Viac fotiek zo školskej akcie Deň mesta nájdte v našej fotogalérii.