• Denný režim

Materská škola  D Ú H A

D E N N Ý   R E Ž I M

Prevádzka MŠ je od 6:30 do 16:30 h,

počas mesiacov júl, august od 6:30 do 16:00 h.

Prosíme rodičov, aby prichádzali s deťmi do MŠ do 8:00 h a dodržiavali všetky hygienické opatrenia.

•   do 6:30 h má rodič možnosť telefonicky odhlásiť dieťa zo stravy vedúcej školskej jedálne na t. č. dostupné v spoločnom priestore MŠ,
      •  o 8:00 h zamykáme hlavné dvere pre väčšiu bezpečnosť detí.

Počas pobytu v MŠ majú deti príležitosť na sebazdokonaľovanie v rôznych oblastiach. Usilujeme sa usporiadať denné činnosti tak, aby boli deti v našej materskej škole spokojné a šťastné.

V edukačnom procese sa ako hlavný prostriedok rozvoja osobnosti dieťaťa predškolského veku uplatňuje HRA. Deti majú dostatok možností na individuálne, skupinové a kolektívne hry, ktoré sa organizujú v rôznych formách. Striedajú sa pohybové, intelektové, pracovné a estetické činnosti.

Č a s

A k t i v i t y

6:30 – 8:30

Príchod detí do MŠ, ranný filter, hry a hrové činnosti, edukačné   aktivity, spoločná diskusia, navrhovanie aktivít.

8:30 – 11:30

Činnosti zabezpečujúce životosprávu – osobná hygiena, desiata, edukačné aktivity, pohybové a relaxačné cvičenia, pobyt vonku.

11:30 – 14:30

Obed, osobná hygiena, čistenie zubov, odpočinok.

14:30 – 16:30

Činnosti zabezpečujúce životosprávu – osobná hygiena, olovrant, krúžková činnosť, rôzne aktivity, hodnotenie dňa.