• Úspechy našich žiakov

• V literárnej súťaži Pocta Rázusovcom sa v r. 2020 umiestnili na 1. mieste Jakub Gažo a na treťom mieste Viktória Rosenbergerová, obaja zo VI. B triedy. Srdečne gratulujeme.

Poznaj svoje mesto

V dvojtýždeníku Bojovník č. 18/2018 zo 6.9.2018 sa môžete dočítať o úspechu našich žiakov 8. ročníka v súťaži Poznaj svoje mesto, ktorá sa uskutočnila koncom školského roka 2017/2018.

Bojovnik.pdf

Voda pre život

Dňa 20.03.2018 žiak VIII.C triedy Jonathan Winata získal čestné uznanie vo výtvarnej súťaži organizovanej Liptovskou vodárenskou spoločnosťou. Témou výtvarných prác bola Voda pre život. spomedzi 160 prác bolo ocenených 12. Srdečne gratulujeme!

Tlačovú správu a fotografie ocenených prác si môžete pozrieť na našej internetovej stránke www.lvsas.sk v sekcii Tlačové správy: článok.

Video v tv liptov (od 9:07)

Okresné kolo geografickej olympiády

Dňa 07.02.2017 sa konalo okresné kolo Geografickej olympiády. Našu školu reprezentovalo 9 žiakov, z toho bolo 5 úspešných riešiteľov.

Kategória E (8. a 9. ročník) - 43 zúčastnených:

1. miesto: Nina Zemková IX.A 91 bodov - úspešná riešiteľka

3. miesto: Sarah Kováčiková IX.A 80 bodov - úspešná riešiteľka

7. miesto: Ľuboš Martiš IX.A 73 bodov - úspešný riešiteľ

Menovaných žiakov pripravovala PaedDr. Eva Holková. Gratulujeme!

Kategória G (5. ročník) - 38 zúčastnených:

10. miesto: Martin Medvecký V.A 65 bodov - úspešný riešiteľ

12. miesto: Adam Sálus V.A 65 bodov - úspešný riešiteľ

Žiakov tiež pripravoval Mgr. Miroslav Blaščík.

TV Liptov o olympiáde